Een week in het leven van Marijn Emmers

Week 13 was niet zomaar een week lieve mensen. Ondanks het feit dat de week een extra vrije dag kende in verband met Goede Vrijdag  was het bijzonder druk.

De maandag beet, zoals altijd, het spits af. Deze dag begon tam met een zo goed als vrije ochtend en een middag waar ik alleen een waanzinnig snelle tijd op de hometrainer neer heb weten te zetten. De avond stond daarentegen geheel in het teken van de cantus die onze lieftallige feestcommissie samen met Studievereniging Leonardo da Vinci organiseerde. De cantus was een uitgelezen mogelijkheid voor onze leden om te mengen met de leden van Leo en geloof me als ik zeg dat dat gelukt is *knipoog* *knipoog*. Het was voor mij als penningmeester ook een interessante avond aangezien mijn integriteit voor het eerst in twijfel werd getrokken. Ik ben namelijk beschuldigd van het ontvreemden van 5 euro uit de kas van N.A.H.D. Mauss en heb daarvoor als straf een adtje hond tot mij moeten nemen. Ik wil echter van deze gelegenheid gebruik maken om duidelijk te maken dat ik mij hier nog nooit schuldig aan heb gemaakt. Sam je bent een snitch.

Dinsdag: kamerdienst. Om stipt 8 minuten over 11 uur maak ik precies 8 minuten te laat de Umojakamer open. Ik doneer de gebruikelijke euromunt aan Zoney, het spaarvarken waar alle laatkomers een euro in moeten stoppen, en ga aan de slag. Ik maak nog gauw een opdracht voor PMO af om deze vervolgens tijdens het college van 13:45 uur in te leveren. Na afloop van dit college sluit ik de Umojakamer en keer huiswaarts. Die avond hebben we voor het eerst sinds tijden een constitutieborrel van Studievereniging BeeVee. Deze borrel heb ik tot mijn spijt aan mij voorbij moeten laten schieten aangezien ik tot in de nacht aan een deadline heb zitten werken voor Literature Review. Zo zie je maar weer dat een bestuursjaar bestaat uit prioriteiten stellen.

Woensdag kon er lekker uitgeslapen wakker worden. Het eerste wat er die dag op de planning stond was wederom een uitputtende fietssessie op de hometrainer. Bezweet en voldaan schoof ik vervolgens aan bij de wekelijkse bestuursvergadering die plaatsvond om 15:30 uur. Deze vergadering liep zodanig uit dat we te laat waren voor de SOFv ALV die om 18:30 uur begon in het Huygensgebouw. Met behulp van een bevriende receptionist konden we de collegezaal echter meteen vinden, wat ervoor zorgde dat we niet al te laat waren. Helaas liep deze vergadering ook uit waardoor we een voorstelling van de plaatselijke toneelvereniging hebben gemist. Deze vereniging was zo lief om ons vrijkaartjes te geven voor hun voorstelling. Zo komt het bestuursleven met de nodige privileges. In plaats van het bijwonen van de voorstelling zijn we dan ook met z’n vijven wat gaan drinken in Van Buren. Nadat we met vier man sterk wederom een dronken Evy naar huis hebben gebracht zijn we naar bed gegaan.

Op de donderdag had ik een collegevrije dag. In de middag had ik nog wel een aantal afspraken die deze dag nog van enig nut deed voorzien. In de pauze was ik namelijk aanwezig bij een vergadering over de verhuizing van onze verenigingskamer naar Spinoza. De coördinator van de bouw van het nieuwe Montessorigebouw voor sociale wetenschappen lichtte alle drie de studieverenigingen uit TvA 6 in over onze nieuwe verblijfplaats. Aansluitend aan deze bijeenkomst fungeerde ik nog als respondent bij een oefeninterview bij een werkgroep van Leerproject 2. Nadien was er een afscheidsborrel van een hoogleraar, waar wij als bestuur waren uitgenodigd om gebruik te maken van de open bar. Het was een mooie week.

Hopelijk heb ik jullie een klein inkijkje kunnen bieden en hebben jullie nu een beter beeld van hoe de week van de penningmeester van Studievereniging Umoja eruit ziet. Om je een nog beter beeld te geven van een bestuursfunctie zullen de verschillende bestuursleden volgende week iedere dag de snapchat bijhouden. Lijkt het jou ook leuk om een jaar in de weer te zijn voor de vereniging en zie je een bestuursjaar wel zitten? Solliciteer dan vóór 22 april voor een bestuursjaar bij de leukste vereniging die Nijmegen je kan bieden! Heb je nog vragen? Stuur deze dan naar info@umoja.nu of spreek een van de bestuursleden aan.